برنامه های سامسونگ مخصوص ساعت سامسونگ

نویسنده: samsungia.com ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۲۴۲ بار
برنامه های سامسونگ مخصوص ساعت سامسونگ

دانلود برنامه های سامسونگ : ساعت هوشمند Gear Sport یکی از بهترین ساعت های تولید شده توسط سامسونگ بوده و مانند نسل پیشین خود ساعت Gear S3 با استقبالی مناسب مواجه شده است .
 این ساعت از سخت افزاری توانمند برخوردار بوده و مخصوص ورزشکاران و علاقمندان به ورزش تولید شده است . سامسونگ در پاسخ به رقبای اندرویدی و IOS ای ،  این ساعت را تولید نمود و موفق شد عنوان بهترین ساعت هوشمند را نیز از آن خود نماید .
 نمایشگر شفاف و ارتقاء یافته ، پردازنده ی توانمند ، پشتیبانی از رم ، حافظه ی داخلی مناسب و سیستم عامل  Tizen3 این ساعت است که آن را را به یکی از بهترین ساعت های بازار تبدیل کرده ؛ علاوه بر این عده زیادی از برنامه نویسان تا به حال برنامه های بسیاری را مخصوص Gear Sport طراحی نموده و میتوانید دانلود برنامه های سامسونگ برای این ساعت را از طریق Samsung Gear App دانلود کنید .
 
samsung-gear-sport-4
 
اگر به تازگی ساعت Gear Sport را تهیه کرده اید می توانید با مطالعه ی این مقاله با بهترین برنامه های کاربردی آن آشنا شوید و اقدام به دانلود برنامه های سامسونگ مخصوص این ساعت کنید . 
1-FLIPBOARD
برنامه ی FLIPBOARD بهترین مقالات مورد نظر شما را بر روی تمامی سایت های معتبر پیدا کرده و در دسته های فناوری ، سیاست ، ورزش و سرگرمی قرار می دهد .
 این برنامه تا مادامی که به اینترنت متصل هستید تمامی مقالاتی که بدان علاقه دارید را جمع کرده و در زمان مناسب در اختیار شما قرار می دهد . این برنامه توسط برنامه نویسان شخصی نوشته شده و هم اکنون در اختیار کاربران Gear Sport قرار گرفته است . 
2-GLYMPSE
برنامه ی Glympse اطلاعات مکانی شما را با دیگران به اشتراک می گذارد . شاید خیلی کارآمد به نظر نرسد اما در برخی مواقع ممکن کارایی داشته باشد . به عنوان مثال در رسیدن به محل کار خود یا یک قرار کاری می توانید موقعیت مکانی دقیق خود را به اشتراک گذارید . 
5-SPEED O METER 
برنامه ی SPEED O METER توسط سامسونگ برای تمامی ساعت های دارای سیستم عامل سامسونگ ارائه شده است . کاربران می توانند میزان سرعت و مسافت باقی مانده را توسط این برنامه اندازه گیری نمایند .
 می توانید با برنامه ی SPEED O METER میزان سرعت خود در حال دویدن و مسافت طی شده را متوجه شوید . علاوه بر این توسط این برنامه می توانید از افزایش توان خود در انجام تمرین های ورزشی نیز مطلع شوید . 
6-HERE NAVIGATOR
از آنجا که بر روی ساعت های GEAR نمی توان از برنامه ی GOOGLE MAP استفاده نمود ، امکان استفاده از برنامه ی مشابه HERE NAVIGATOR را خواهید داشت و توسط آن می توانید مسیر های خود را بر روی ساعت مشخص نمایید .
 تمامی مقاصد ثبت شده در محیط اینترنت را می توانید توسط این برنامه بر روی نقشه پیدا نمایید . 
7- MR.TIME MAKER 
این برنامه ی جدید به شما امکان ساختن صفحات پس زمینه را برای ساعت GEAR SPORT ارائه می نماید . توسط آن صفحات پس زمینه و عکس های خاطره انگیز و مورد علاقه ی خود را به عنوان تصویر پس زمینه ی ساعت هوشمند انتخاب نمایید . استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و مهم تر از همه کاملا رایگان می باشد . 
8-MY Notes
میتوان از این برنامه جهت ثبت نمودن فعالیت های روزانه مانند خرید و یا قرار های کاری استفاده نمود. این برنامه امکان نوشتن یادداشت ها را داشته و علاوه بر این جهت سهولت در انجام کار می توانید از ضبط صدا استفاده نموده و فایل ها و صداهای ضبط شده ی خود را در ابر افزار ذخیره نمایید . 
9-MAPMYRUN 
این برنامه مخصوص آمادگی جسمانی بوده و توسط سامسونگ ارائه گردیده ؛ این برنامه میزان فعالیت ورزشی روزانه را و تمرین ها را محاسبه می نماید . تمامی گام های شما را محاسبه نموده و در آخر روز میزان کالری سوزانده را اعلام می نماید . میتوانید این برنامه را از برنامه ی Gear App Store دانلود نمایید . 

نظر خودتان را ارسال کنید