فعال كردن hotspot

۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹ ب.ظ مشاهده: ۳۲۲ بار
فعال كردن hotspot

فعال كردن hotspot در اندروید

فعال كردن hotspot : تا به حال چند بار اتفاق افتاده جهت تامین اینترنت لپ تاپ خود مجبور شده باشید به یک کافه بروید تا بتوانید از وای فای آن استفاده کنید. با هات اسپات دیگر نیازی به این کار نخواهید داشت . توسط اینترنت گوشی خود می توانید جهت اتصال لپ تاپ ، تبلت ، گوشی ها و حتی کامپیوتر های شخصی نیز به اینترنت استفاده کنید. بسیاری از گوشی ها ، مجهز ویژگی به اشتراک گذاری اینترنت بوسیله Hotspot میباشند که البته استفاده از آن در گوشی های مختلف ، کمی متفاوت می باشد. 
 
android-pit-wifi-hotspot

فعال كردن Hotspat


استفاده از ویژگی به اشتراک گذاری اینترنت توسط گوشی بسیار ساده بوده و حتی امکان دارد ، پس از چند بار استفاده از آن به این نتیجه برسید که تا به حال بکارگیری از اینترنت Wi-Fi بیهوده بوده. کافیست به منوی Settings رفته و از قسمت Wireless and networks و شاخه ی More گزینه ی Tethering را انتخاب نمایید. در این قسمت ممکن است ویژگی هایی را ببینید که تا کنون حتی نام آن ها به گوشتان نخورده باشد. 
 
چگونه یک اتصال وای فای همراه را راه اندازی کنیم 
 
در میان صفحه دو ویژگی اصلی را مشاهده می نمایید : اینترنت وا فای همراه و راه اندازی اتصال وای فای همراه. در ابتدا باید به راه اندازی اتصال وای فای بروید. در این منو یک نام و پسورد از پیش تعیین شده قرار داده شده که در صورت لزوم می توانید آن ها را تغییر دهید. پس از انجام این کار گزینه را تیک زده تا اینترنت را به اشتراک بگذارید. به سادگی توسط دستگاه دیگر به دنبال نام تعیین شده گشته و با وارد نمودن رمز ، به آن متصل شوید. 
 
android-pit-wifi-hotspot

فعال كردن hotspot


توجه داشته باشید نوت بوک ها با اتصال به اینترنت گوشی ، هیچ سقف مصرفی نداشته و نسخه های موبایلی وب سایت ها را باز نمی کنند و از این رو اینترنت و شارژ گوشی را به راحتی تمام می کنند ، پس بهتر است جهت استفاده از ویژگی اتصال همراه ، از یک گوشی استفاده کنید. 
 
چگونگی به اشتراک گذاری اطلاعات توسط USB Tethering  
 
این ویژگی امکان استفاده از اینترنت گوشی را توسط کابل USB فراهم می سازد. می توانید با این روش گوشی خود را شارژ نموده و از اینترنت آن در لپ تاپ خود استفاده کنید. در ابتدا این ویژگی در گوشی قابل استفاده نمی باشد اما زمانی که آن را به لپ تاپ متصل کنید ، امکان بهره از آن را خواهید داشت. 
 

۱ نظر

  • سهیل تبریزی
    سهیل تبریزی
    1397/11/01 در ساعت ۱۲:۲۹ ب.ظ
    چه اخبار خوبی بود

نظر خودتان را ارسال کنید