مشخصات فنی گوشی iPhone 2019

نویسنده: toranji.ir ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۳۶۰ بار
مشخصات فنی گوشی iPhone 2019

مشخصات فنی گوشی iPhone 2019

مشخصات فنی گوشی iPhone 2019 : اپل سالی یک بار موبایل معرفی می کند پس منطقی است که چند ماه پس از عرضه نسل جدید ، شایعات کم کم شروع به جولان کنند . ما تا کنون درباره آیفون ۲۰۱۹ شایعات و رندرهای متفاوتی دیده ایم و این بار یک شایعه پر‌اطلاعات‌تر را شاهد هستیم .
 گفته می شود آیفون ۲۰۱۹ باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری،‌ دوربین با 3X زوم اپتیکال و شارژ وایرلس ۱۵ واتی خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره ان بیشتر صحبت کنیم .
 
iphone-2019-news-2
 مشخصات فنی گوشی iPhone 2019

از این رندها با دوربین سه گانه مربعی تا رندر جدید آیفون ۱۱ با دوربین افقی که بگذریم می رسیم به مشخصات سخت افزاری منتسب به آیفون ۱۱ یا آیفون ۲۰۱۹ که قرار است چطور ما را تحت تاثیر قرار دهد .
اپل از آن شرکت هایی است که بهینه سازی نرم افزار و سخت افزار فوق العاده ای دارد و به همین دلیل حتی با حجم باتری کمتر نسبت به رقبای با باتری بزرگتر می توان عملکرد بهتر یا برابر ارائه کند .
 این بار اما به نظر می رسد که باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری نه تنها به پرچمدارهای مدعی اندرویدی رسوخ کرده است بلکه به آیفون ۲۰۱۹ نیز خواهد آمد . این دستگاه که احتمالا جایگزین آیفون Xs مکس خواهد بود با این حجم باتری می تواند احتمالا عمر باتری قابل اتکا و جذابی را ارائه کند .
در حال حاضر می دانیم که هوآوی یک سالی هست که دوربین با ۳ برابر زوم اپتیکال را روی پرچمدارهای ۲۰۱۸ خود ارایه کرده است، در حقیقت یک لنز ۸۰ میلی متری دارد .
 به نظر می رسد که اپل هم همین ایده را دارد. البته من شخصا زوم اپتیکال هیبریدی اوپو را بیشتر می پسندم.
در نهایت شارژ وایرلس سریع ۱۵ واتی نیز موضوع دیگری است که اپل احتمالا به آیفون های ۲۰۱۹ خود اضافه کند. شاید از این مهم تر این باشد که آن ها اگر شارژر سریع را درون جعبه بزارند، ما خوشحال تر می شویم!
نظر شما چیست ؟ فکر می کنید این شایعات درباره آیفون ۲۰۱۹ محقق شود ؟

    نظر خودتان را ارسال کنید