واتس اپ؛ اول در ایران، سوم درجهان

نویسنده: رایان360 ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴ ب.ظ مشاهده: ۱۱۶ بار
واتس اپ؛ اول در ایران، سوم درجهان

از نظر عملکرد در رهگیری فعالیت‌های ورزشی، WATCH GT ۲ امکان رهگیری ۱۵ نوع ورزش مختلف، شامل مواردی نظیر پیاده روی، دویدن، شنا، دوچرخه‌سواری، سوارکاری و بدنسازی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. برای رصد کردن ۱۵ ورزش پشتیبانی‌شده، این ساعت حدود ۱۹۰ نوع داده مختلف را رهگیری می‌کند و آن‌ها را به طور جداگانه و براساس فعالیت انجام‌شده دسته‌بندی می‌کند تا بتوان آن‌ها را برای دریافت مشاوره‌های پزشکی و توصیه‌های ورزشی مورد استفاده قرار داد.

مدیریت کامل سلامتی برای استفاده روزمره

در زمینه ابزارهای پوشیدنی هوشمند، هوآوی متعهد شده تا به کاربران خود در زمینه مدیریت سلامت کمک کند. در عمل نیز هوآوی با طراحی و استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و پیچیده موفق ‌شده به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه مدیریت سلامت تبدیل شود.

هوآوی WATCH GT ۲ قادر است با کنترل دائم ضربان قلب به تشخیص مواردی نظیر تپش قلب یا نارسایی قلبی کمک کند. در زمان‌هایی غیر از انجام فعالیت‌های ورزشی، هنگامی که ضربان قلب کاربر برای مدت ۱۰ دقیقه از ۵۰bpm پایین‌تر یا از ۱۰۰bpm بالاتر باشد، ساعت از طریق اعلانی به کاربر هشدار می‌دهد.

علاوه‌بر نظارت دائمی بر ضربان قلب، ساعت هوشمند جدید هوآوی به قابلیت پایش خواب نیز مجهز شده‌است. این روزها کیفیت خواب به یکی از معضلات جدی کاربران تبدیل شده‌است. فناوری TruSleep ۲.۰ با نظارت بر کیفیت خواب، ضربان قلب، کیفیت تنفس در خواب، آنالیز و مقایسه آن با دیتابیسی عظیم از داده‌ها قادر است کیفیت خواب شما را اندازه‌گیری کند.

همچنین هوآوی WATCH GT ۲ با قابلیت اختصاصی HUAWEI TrueRelax همراه شده که با اندازه‌گیری HRV (تغییرات ضربان قلب) به کاربران امکان می‌دهد میزان استرس خود را بسنجند. از سوی دیگر، در صورتی که کاربر برای مدت طولانی فعالیت فیزیکی نداشته باشد، Watch GT ۲ به کاربر هشدار می‌دهد تا سلامت او حفظ شود.

با ساعت هوشمند هوآوی می‌توانید تعداد گام‌های هر روز، مقدار کالری سوزانده شده و تعداد دفعاتی که از جای خود برخاستید را محاسبه کنید. این ساعت به شما کمک می‌کند تا وضعیت بدنی خود را در تمام طول روز تحت نظر بگیرید تا بتوانید سبک زندگی‌تان را سالم‌تر کنید.

    نظر خودتان را ارسال کنید