گوشی انعطاف پذیر LG در MWC 2019 رونمایی خواهد شد

نویسنده: toranji.ir ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۴ ب.ظ مشاهده: ۳۰۳ بار
گوشی انعطاف پذیر LG در MWC 2019 رونمایی خواهد شد

گوشی انعطاف پذیر LG در MWC 2019 رونمایی خواهد شد

گوشی انعطاف پذیر LG : دو ماه پیش بود که خواندیم موبایل منعطف ال جی در نمایشگاه CES 2019 رسما رونمایی خواهد شد ولی پس از نمایشگاه شاهد لغو ارایه موبایل منعطف ال جی در CES 2019 بودیم . حالا اما خبر می رسد که موبایل منعطف ال جی در MWC 2019 رونمایی خواهد شد . در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم .
lg-mwc-2019-2
گوشی انعطاف پذیر LG

امروز نیز خواندیم که ال جی جی ۸ با نمایشگر دوم ماژولار ارایه می شود . همچنین خبر می رسد که گوشی انعطاف پذیر LG در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ ارایه خواهد شد .
 نام های ال جی فلکس ، ال جی Foldi و ال جی دوپلکس احتمالا برای موبایل منعطف ال جی ثبت شده است. امروز اما موبایل منعطف ال جی با طراحی متفاوت در حق اختراع این شرکت دیده شدهکه می تواند نگاه جذابی باشد و در کاهش ضخامت دستگاه کمک ویژه ای کند. 
یکی از این نام های جدید کاندید برای موبایل منعطف ال جی همین ال جی فلکس (LG Flex) است که پیش از یک سری از محصولات خمیده ال جی بودند و دو مدل هم در این خانواده رونمایی شد. شاید بد نباشد که ال جی در ادامه همین خانواده به پیش برود و به راحتی مانند اپل بگوید ما از همان سال ها در حال توسعه این موبایل بودیم (!) البته خارج از شوخی قطعا توسعه موبایل هایی که هم اکنون ما در بازار می بینید، چندین سال پیش آغاز شده است، به خصوص دستگاه کلیدی و انقلابی تر.
 
قیمت موبایل منعطف ال جی حدود ۹۰۰ دلار است؟
طبق ادعای منبع خبر قرار است قیمت گوشی انعطاف پذیر LG حدود ۹۰۰ دلار باقی بماند و اگر اینطور باشد در مقابل موبایل منعطف ۱۸۰۰ دلاری سامسونگ شاهد موفقیت ویژه ای برای ال جی خواهیم بود.
در نمایشگاه CES معاون ال جی موبایل گفته بود که آن ها فرم‌کتور را تغییر خواهند داد تا رقابتی باقی بمانند. همچنین این موبایل می تواند ورودی بدون دست با ژست های حرکتی از فاصله ۲۰ تا ۳۰ کنترل شود که خیلی جالب است و احتمالا مربوط به دوربین ToF باشد. گفته می شود این روش کنترل در خانواده LG G، LG V و موبایل منعطف ال جی ارایه شود.
نظر شما چیست؟ فکر می کنید ال جی در MWC 2019 ارایه شود؟

    نظر خودتان را ارسال کنید