سامسونگ گلکسی فولد دوباره به بازار می آید

نویسنده: samsungia.com ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۶ ب.ظ مشاهده: ۱۸۰ بار
سامسونگ گلکسی فولد دوباره به بازار می آید

زمانی که سامسونگ از گوشی جدید سامسونگ گلکسی فولد رونمایی نمود ، تنها از یک گوشی رونمایی نکرد بلکه یک انقلاب را راه انداخت ، انقلابی در نوع استفاده و طراحی گوشی های هوشمند. اما با مشکلاتی که برای گلکسی فولد بوجود آمد ، انقلاب گوشی های انعطاف پذیر نیز متوقف شد. 
حدود سه هفته است که خبری در رابطه با گوشی جدید سامسونگ گلکسی فولد از هیچ وب سایت معتبری ارائه نشده و تنها AT&T در یک ایمیل در پاسخ به یک کاربر گفته که گوشی او تا ماه دیگر به دستش خواهد رسید. مدیر عامل سامسونگ نیز گفته که بازگشت گلکسی فولد به بازار خیلی طول نخواهد کشید. یکی از مدیران سامسونگ به CNET گفته که در هفته های آینده گلکسی فولد فروش خود را از سر آغاز خواهد کرد. 
سامسونگ باید زمان کافی را برای خود فراهم ساخته تا بتواند فولد را بدون کوچکترین مشکل و با استفاده از منابع کافی تغییر و مورد تست قرار داده و به بازار ارائه نماید. این شرکت کره ای وظیفه ای مهم را بر گردن گرفته و باید فولد را بدون مشکل به بازار بازگرداند زیرا نه تنها سرنوشت یکی از گران قیمت ترین گوشی های خود بلکه کل گوشی های انعطاف پذیر به موفقیت گوشی جدید سامسونگ گلکسی فولد بستگی دارد و اگر سامسونگ موفق شود چهره ی دنیای فناوری دستخوش تغییری عظیم خواهد شد. زیرا دیگر شرکت ها این اعتماد به نفس و جسارت را نیز پیدا خواهند کرد که مانند سامسونگ ریسک کرده و گوشی انعطاف پذیر تولید کرده و به فروش برسانند. 
دیگر دلیل که سامسونگ نیاز دارد که فولد را بدون مشکل به بازار ارائه کند حضور دیگر گوشی های هوشمند انعطاف پذیر می باشد. یکی از این گوشی ها Flexpal Royale می باشد که در ماه نوامبر ارائه شد و دارای باگ های نرم افزاری پر تعداد اما سخت افزاری مناسب بود. دیگر گوشی انعطاف پذیر متعلق به رقیب سامسونگ یعنی هوآوی بود ، گوشی Mate X که توانست در نمایشگاه MWC 2019 با لولایی که به سمت بیرون قابلیت انعطاف پذیری داشت توجه بسیاری را به خود جلب کند هر چند کسی نمی توانست از آن استفاده کرده و میزان دوام لولا و روکش پلاستیکی آن را بسنجد. هوآوی گفته که قصد دارد گوشی تاشو خود را در ماه ژوئیه به بازار عرضه کند. 
کار دیگری که بسیاری انتظار انجام آن را از سوی سامسونگ دارند این است که در مورد تغییرات انجام شده در فولد کاملا صادق و بدون ابهام باشد و بگوید که چه مشکلاتی را فولد داشته و چگونه آنها را برطرف نموده تا بتواند اعتماد کاربران را به خود جلب کند. خوشبختانه سامسونگ در زمینه ی بازگرداندن رای افراد به سمت خود تخصص دارد و این مساله را در اتفاقی که در مورد نوت 7 افتاد به صورت کامل می توان دید. همه در آن زمان فکر می کردند که سامسونگ یا حداقل شاخه ی گوشی های هوشمند آن نابود خواهد شد اما با اعتماد به نفس آنها را جمع کرده ، جریمه ها را پذیرفته و با قدرت به بازار بازگشته و در صدر جدول پرفروش ترین برند گوشی باقی مانده است.

    نظر خودتان را ارسال کنید