پشتیبانی آنلاین

ارتباط با ما

کاربر گرامی شما از این قسمت می توانید سوالات و یا درخواست های خود را مستقیما با واحد پشتیبانی رایان 360 مطرح نمایید . شایان ذکر است بین امکان را برای شما فراهم است که ضمن بر خورداری از مشاوره آنلاین با نیرو های متخصص مستقر در مجموعه همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی های هرچه بیشتر در خصوص خرید کالا , خدمات پس از فروش و یا تست و بررسی محصولات با مراجعه حضوری به فروشگاه رایان 360 اقدام نمایید .

 • پشتیبانی و مشاوره آنلاین

  در صورت نیاز به مشاوره در خصوص خرید کالا ، خدمات پس از فروش ، گارانتی ها و ... می توانید از قسمت ارتباط با ما (در کادر پایین صفحه) با پرسنل متخصص مربوطه در بازه های زمانی که جهت گفت و گوی آنلاین تعیین شده (9 الی 19) ارتباط برقرار نمایید و نیز در ساعاتی که امکان پشتیبانی آنلاین وجود ندارد می توانید با تکمیل فرم ارتباط با ما از طریق آدرس ایمیلی که درج کرده اید سوال خود را مطرح نموده تا توسط کارشناسان در اسرع وقت بررسی گردیده و نسبت به ارسال پاسخ آن به ایمیل ثبت شده اقدام نمایند .

  تماس تلفنی با رایان 360

  در صورت تمایل به برقراری ارتباط تلفنی با شماره 88783271 - 021  تماس حاصل فرمایید.

  مراجعه حضوری

  در صورت تمایل به مراجعه حضوری می توانید از ساعت 10 صبح الی 10 شب به فروشگاه  ما واقع در بلوار میرداماد مجتمع پایتخت واحد 104 مراجعه نمایید.

 • ارسال پیام

  در صورت آنلاین نبودن هیچ یک از کارشناسان می توانید پرسش های خود را با تکمیل فرم زیر ارسال نمایید و مسئولین مرتبط مستقر در مجموعه در اسرع وقت نسبت به ارسال پاسخ آن به ایمیل ثبت شده اقدام خواهند نمود .

  فرم ارسال پیام

  *نام و نام خانوادگی:
  *پست الکترونیک:
  *توضیحات:
  *کد امنیتی: